Тиждень іноземної мови
З 5 по 9 лютого у ЗЗСО Берестечківський ліцей проходив тиждень іноземної мови. В рамках тижня було проведено багато різноманітних заходів, які удосконалювали знання, уміння та навички, отримані на уроках англійської мови, розширювали світогляд та ерудицію учнів; розвивали їх творчі здібності, самостійність, естетичні смаки; виховували любов й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формували вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови.
Тиждень розпочався захопливим конкурсом малюнків та постерів. Першокласники малювали свою улюблену англійську літеру, а третьокласники креативно будували школу своєї мрії на папері. На уроках панувала затишна та весела атмосфера. Діти продемонстрували свою фантазію і творчість.
Учні 2 класу змагалися у цікавій квест-грі «Весела англійська». За допомогою ігор діти вдосконалювали навички читання, аудіювання та говоріння, розвивали логічне мислення, пам’ять та увагу.
Четвертокласники переглянули казку "Червона шапочка", а тоді пограли в настільні англійські ігри тихій спокійній обстановці. Такі заходи допомагають згуртувати учнівський колектив, розвивати вміння працювати в команді, а також більше дізнатися про країну, мову якої вивчаємо.
Під час інтелект- шоу п'ятикласники теж мали можливість вдосконалити свої знання з англійської мови, попрактикувати своє вміння працювати в команді.
Ліцеїсти придумували назви своїм командам, писали " running dictation", "ловили" з допомогою мухобійки правильно написані слова, тощо. Час пройшов дуже швидко в невимушеній і захопливій обстановці.
А от шестикласники взяли участь у челенджі повсякденних фраз та виразів англійською мовою. Діти складали правила тижня англійської мови, яких неодмінно дотримувалися. Результати своєї роботи учні записували на постерах.
На відкритому уроці на тему "У лікаря" семикласники поспілкувалися про проблеми зі здоров'ям і способи їх вирішення, мали можливість перевірити свої знання з теми з допомогою освітньої платформи wordwall, відтворили в парах тематичні діалоги.
Однією з ефективних форм роботи з соціокультурним матеріалом є використання різноманітних вікторин країнознавчого характеру, під час проведення яких учні не тільки отримують нову інформацію, але й мають можливість порівняти різні аспекти країнознавства: географію, історію та тісно пов'язані з ними питання іншомовної культури, вивчити інші зразки соціальної поведінки, які можуть стати в пригоді безпосередньо у ситуаціях спілкування з представниками інших культур. Тому у 8 – Б класі була проведена онлайн вікторина «Welcome to the English-speaking World ». Учні вдосконалювали та систематизували знання щодо країн, мову яких вони вивчають на уроках англійської мови. Учні 9-Б класу взяли участь в інтелектуальній грі «What? Where? When?».
9-А клас мав можливість знову поспілкуватися з Dicky Kurniawan - іноземним волонтером з Індонезії. Це була неймовірно цікава онлайн зустріч, під час якої ліцеїсти обговорювали важливість вивчення іноземної мови в сучасному житті, грали в Kahoot та Wordwall.
Учні 10 класу відвідали відео-урок «Подорож англомовними країнами». Діти дізналися багато цікавих фактів про Об’єднане Королівство Великої Британії та Північної Ірландії, Канаду, Сполучені Штати Америки, Австралію та Нову Зеландію. Також із задоволенням переглянули відео про визначні місця та неймовірні краєвиди цих країн.
На завершення тижня учні 11 класу побували на віртуальному фестивалі В. Шекспіра, де спочатку кожен малював свою мапу думок а тоді переглядали відео з творчості відомого англійського драматурга та анімовані комедії і драми. Після того ділилися в групи, виконували цікаві завдання – виявляли найкреативніших учасників команди, любителів театру, майбутніх письменників та акторів. Матеріали підготовлені на основі рекомендацій Британської Ради. Завершуючи тиждень англійської мови, висловлюємо щиру вдячність всім учасникам за активну участь та зацікавленість. Сподіваємося, що цей тиждень не лише розширив ваші знання англійської мови, а й надав новий погляд на навчання через творчість та взаємодію. Нехай вивчення мови буде залишатися захоплюючим та невичерпним джерелом натхнення для всіх нас.